Recyklačné stroje
PRONAR

Mobilné drtičky

Mobilné nízkootáčkové drviče Pronar sú určené pre vstupné drvenie rôznych druhov materiálu.


mobilné triedičky

Mobilné bubnové triediče Pronar sú určené k efektívnemu rozdeľovaniu vstupného materiálu na niekoľko frakcií rôznych veľkostí.

Mobilné dopravníky

Mobilné prepravníky Pronar sú určené na rýchlu prepravu rôznych druhov materiálu.

Mobilné triedičky pronar

Vďaka pevnej konštrukcii a jednoduchému princípu sú tieto stroje ideálne pre prácu s rôznymi materiálmi - komunálnymi odpadmi, drevným odpadom a štiepkou, kompostom, biomasou, uhlím, zeminou, štrkom, drťou a pod.

Mobilné drviče PRONAR

Stroj má využitie pri drvení komunálnych, zelených, priemyslových alebo stavebných odpadov, paliet, zbytkov po rúbaní stromov, koreňov, objemných materiálov a ľahkého šrotu.

Mobilné prepravníky pronar

Prepravníky majú široký rozsah využitia, vysokú účinnosť kvôli ich mobilite a veľkej váhe. Hlavným benefitom prepravníkov Pronar je redukovanie nákladov na nakladače a obsluhu, tak isto aj nízka spotreba paliva a bez údržbová prevádzka sú jedny z hlavných výhod.
Kontaktovať predajcu

Recyklačné stroje
PRONAR

PRONAR RECYCLING

Inovatívna firma Pronar, vyvíja recyklačné stroje do tých najťažších podmienok. Vyrábajú sa vo fabrike v Siemiatycze, kde sa následne aj testujú. Recyklačné stroje sa predávajú už na všetkých kontinentoch a získavajú si svoje postavenie vo svete.