PRONAR KPR500

Plošný mulčovač
Pronar KPR500

Mulčovač PRONAR KPR500 sa používa pre mnoho prác, napr. kosenie trávy, buriny, kosenia strniska a kroviny. Nastavenie výšky rezu (25 – 400 mm)

Pracovný záber je 5 000 mm
Šírka mulčovača pri práci je 5 200 mm
Šírka mulčovača pri premiestňovaní (sklopný) je 3 000 mm

Výška mulčovača pri premiestňovaní je 2 500 mm

Minimálny príkon traktora 88 kW

Rýchlosť otáčok nožov je 1000 otáčok/minútu

Použitie šiestich kolies umožňuje rozloženie tlaku stroja na zem, čo nespôsobuje koľaje.

Pronar KPR500 - Výkon, Všestrannosť a Precízne Výsledky

Pronar KPR500 predstavuje vrchol v technológii mulčovačov, ponúkajúci širokú škálu funkcií a nastavení na efektívne zvládanie rôznych prác v záhrade či na poľnohospodárskych plochách. S výkonom a všestrannosťou, ktoré tento mulčovač prináša, nebudete sklamaní.

Všestranné Použitie:

Pronar KPR500 je vaším všestranným pomocníkom, schopným zvládnuť rôzne úlohy od kosenia trávy, eliminácie buriny, až po kosenie strniska a krovin. S nastavením výšky rezu v rozsahu 25 - 400 mm máte plnú kontrolu nad výsledným vzhľadom a zdravím vášho porastu.

Impozantné Parametre:

S pracovným záberom 5 000 mm a šírkou mulčovača pri práci 5 200 mm, tento stroj pokrýva väčšie plochy s minimálnym úsilím. Sklopná šírka mulčovača na 3 000 mm pri premiestňovaní zabezpečuje pohodlnú manipuláciu aj v obmedzených priestoroch.

Robustný a Precízny Design:

Pronar KPR500 disponuje výškou 2 500 mm pri premiestňovaní, čo umožňuje jednoduché prechádzanie pod nízkymi prekážkami. Šesť kolies je dizajnovaných tak, aby rovnomerne rozkladali tlak stroja na zem, čo minimalizuje vznik koľají a zabezpečuje optimálnu stabilitu počas práce.

Výkonný Motor a Presné Nože:

S minimálnym príkonom traktora 88 kW a rýchlosťou otáčok nožov 1000 otáčok/minútu, KPR500 poskytuje dostatočný výkon na rýchle a efektívne mulčovanie. Jeho precízne nože zaručujú čistý a rovnomerný rez, čím dosahujete profesionálne výsledky.

Ochrana Životného Prostredia a Udržateľnosť:

Mulčovač KPR500 je nielen výkonný, ale aj ohľaduplný k životnému prostrediu. Minimalizuje potrebu používania chemických postrekov a znižuje spotrebu vody vďaka udržiavaniu pôdnej vlhkosti.

S Pronar KPR500 nebudete len pracovať, ale aj dominovať nad každou výzvou, ktorú vám príroda predloží. Dôverujte tomuto spoľahlivému partnerovi, ktorý spočíva na špičkových technologických riešeniach a dizajne, čo ho robí ideálnym nástrojom pre každého, kto kládze dôraz na kvalitu a výkon.


PRONAR KPR500

Neváhajte nám napísať!