Geomate gm10

Automatizovaný systém riadenia pre vaše stroje.
 
Kompaktibilný s rôznymi značkami a typmi strojov
Presné navádzanie do 2,5 cm
jednoduchá obsluha a vysoká spoľahlivosť

Akciová cena navigácia: 5199€ bez dph

Navigácia do traktorov a strojov
GEOMATE GM10

Geomate GM10: Navigácia s Presnosťou do 2,5 cm pre Poľnohospodárske Stroje s RTK Signálom!

Vyberte si najnovšiu generáciu navigácie pre vaše poľnohospodárske stroje s Geomate GM10. S presnosťou do 2,5 cm a využitím signálu RTK (Real-Time Kinematic) získate nekompromisnú presnosť a spoľahlivosť pri každej práci na poli.

Presné Navigovanie: Geomate GM10 je navrhnutý pre presné navigovanie vo vašich poľnohospodárskych operáciách. S presnosťou do 2,5 cm minimalizuje straty a zvyšuje efektivitu práce.

RTK Signál pre Maximálnu Spoľahlivosť: S využitím RTK signálu dosiahnete najvyššiu úroveň spoľahlivosti a presnosti. Vaše poľnohospodárske stroje budú mať v reálnom čase presné polohovanie.

Kompatibilný so Všetkými Poľnohospodárskymi Strojmi: Geomate GM10 je navrhnutý tak, aby bol kompatibilný s rôznymi typmi poľnohospodárskych strojov, či už ide o traktory, kombajny alebo iné agro-technické zariadenia.

Optimalizujte Vašu Prácu na Poli: Maximalizujte výkon svojich poľnohospodárskych strojov s Geomate GM10. Optimalizujte navigáciu, minimalizujte prejazdy a dosahujte lepšie výsledky na každom metre svojho poľa.

Profesionálna Navigácia pre Profesionálnych Poľnohospodárov: Prejdite na profesionálnu úroveň navigácie s Geomate GM10. Využite jeho pokročilé funkcie a zabezpečte si konkurenčnú výhodu v modernom poľnohospodárstve.

Dôverujte Geomate GM10 pre Maximálnu Efektivitu na Vašich Poliach! Preskúmajte výhody Geomate GM10 a získate kontrolu nad každým centimetrom vašich poľnohospodárskych operácií. Vložte spoľahlivú navigáciu do rúk profesionálov!
Kompaktibilné s traktormi Farmtrac,Fendt, Zetor, John Deere, Class, Case, New Holland, Kubota, Deutz Fahr, Landini a ďalšie.

#GeomateGM10 #PresnáNavigácia #RTKSignál #PoľnohospodárskeStroje #EfektívnePoľnohospodárstvo #ModernáTechnológia #AgroNavigácia #GPS

Presné navádzanie

Zaručuje GNSS anténa s podporou signálou Beidou/GPS/GLONASS/GALILEO.Ochranená pred vonkajšími vplyvmi IP67, piesku, prachu a dažďa.


Signál

Podporuje signál RTK, vhodný na siatie, aplikovanie postrekov pričom vyžaduje práca čo najväčšiu presnosť.Automatizované riadenie

Samozrejmosťou je automatizované riadenie podľa línii. Taktiež systém podporuje aj plne automatické otáčanie medzi koľajovými riadkami

GEOMATE GM10

Automatizovaná navigácia do traktora

Neváhajte nás kontaktovať

Animated pictures downloaded from Flaticon.com